HAKKIMIZDA

Mükemmellik Kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır. ART GRUP , standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır. ART GRUP in , ISO tarafından da uygun bulunmuş şirket içi sistemleri arasında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, bulunmaktadır. Mimari tasarımından, işletmecilik aşamasına, ART GRUP, tüm detayları titizlikle inceler ve gerekli kurallara uyar. Detaylı denetim süreçleri sayesinde planlanan islerin konseptine aykırılık oluşmaz.  

Yenilik ART GRUP, esas sözlesmesinde tanimlanan ana faaliyet konularini devam ettirebilmek ve hep bir adim önde olabilmek için personelin egitimi dahil her türlü alternatifi arastirir.  

Hiz Sistemsel sorunlari bertaraf etmek ve müsteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulasabilmek amaciyla gerekli yatirimlari yapmaktan kaçinmaz.  

Güvenlik “Sistemden veya planlamadan kaynaklanabilecek” her türlü kazaya karsi gerekli önlemleri zamaninda almak ART GRUP, politikasi için hem bir hedef hem de basari kriteridir. Tüm is süreçlerimiz ve kurumsal anlayisimiz çerçevesinde, müsteri memnuniyetini hedef alarak tedarikçi ve alt yüklenicilerimizle iliskilerimizi gelistirerek ve bu dogrultuda müsterilerimize en iyi hizmeti saglamak kalite politikamizdir.